1. HABERLER

  2. SPOR HABERLERİ

  3. Sneijder'e şok üstüne şok...

Sneijder'e şok üstüne şok...

Sneijder'e şok üstüne şok...
A+A-

2014 Dünya kupası maçlarında gösterdiği başarılı grafiği ile herkesi kendine aşık bırakan Wesley Sneijder'in evine polis baskını gerçekleşti.Sürpriz Sniper'e...

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder'i çildeden çıkaran polis baskını.Sneijder Utrecht kentindeki eve Hollanda polisi tarafından baskın düzenlendiği haberini alınca adeta sinir küpine bindi.

 

Oynadığı müthiş futbolu ile gönüllerde taht kuran yıldız futbolcu Sneijder'den Holanda polisine veryansın.Eşi Yolanthe ile bu haberi duyan Wesley temzlikçilerin haer vermesinden sonra haberden haberdar oldular.Hollanda basınına bomba gibi düşen bu haber için Sneijder'den geen açıklama Wan haber'de olacak...

Uyuşturucu iddiası

Galatasaray 'ın dünyaca ünlü yıldızı Wesley Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau geride kalan hafta sonu büyük bir şokla sarsıldı. Çiftin, Hollandada bulundukları zamanlarda kullandıkları Utrecht kentindekieve Hollanda polisi tarafından baskın düzenlendi. Polis timlerinin, geç saatlerde düzenledikleri baskında evde uyuşturucuaradıkları ortaya çıktı. 

Herhangi bir yasaklı maddeye rastlanmadı

Hollanda polisinin gelen bir ihbar üzerine SneijderYolanthe çiftinin evine baskın düzenlediği bildirildi. Evde o esnada temizlik işlerinden sorumlu görevlilerin olduğu ifade edildi. Görevlilerin polis baskını yaşanır yaşanmaz Sneijder çiftinetelefonla haber verdikleri ortaya çıktı. Hollanda polisi evde yaptığı aramada yasaklı herhagi bir maddeye ulaşamadı. Sneijder'in asılsız ihbar sonrası evine yapılan baskın nedeniyle çılgına döndüğü öğrenildi.

Sneijder intikamını alacak

Sneijder ile Yolanthe'nin avukatlarına talimat verdikleri ve çeşitli tazminat davaları açılması için başvuruda bulundukları ifade edildi. Yolanthe Cabau'nun önümüzdeki günlerde Hollanda'ya giderek, yetki verdikleri hukuk bürosunun avukatlarıyla bir araya geleceği öğrenildi. Yaşanan baskın Hollanda'da da gündem haline gldi.

A+A-
ETİKETLER:

HABERE YORUM KAT