1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Sneıjder'den Yalanlama İstanbul

Sneıjder'den Yalanlama İstanbul

Sneıjderden Yalanlama  İstanbul
A+A-

Galatasaraylı yıldız futbolcu Wesley Sneijder, bir gazetede çıkan ve kendisiyle özel olarak yapıldığı iddia edilen röportaj haberini yalanladı. Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden konu

Galatasaraylı yıldız futbolcu Wesley Sneijder, bir gazetede çıkan ve kendisiyle özel olarak yapıldığı iddia edilen röportaj haberini yalanladı.
Sarı-kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden konuyla ilgili açıklama yapan Sneijder, "Yanıma Galatasaray taraftarı olduğunu söyleyerek gelip fotoğraf çektiren, kendisini tanımadığım ve hiç sohbetim olmayan, söz konusu haberin fotoğrafında da görülen şahsın, benimle yaptığını ifade ettiği ve haber haline getirdiği röportaj görüntüsündeki yazı tamamen hayal ürünü ve uydurmadır. Haberin içeriğinden öte benimle yapıldığı iddiası ve röportaj gibi verilmesi hiçbir ahlaki anlayış ile açıklanamaz. Konu ile ilgili yasal hakkım saklı kalmak koşulu ile hayal mahsulü haberin benimle hiçbir ilgisi olmadığı gerçeğini tüm kamuoyu ve tüm Galatasaraylılar ile paylaşmak isterim" ifadelerini kullandı.
(BH-EYB-S)

14.02.2013 16:25:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT