1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Siyasi Partilerden "10 Milyon İmza" Kampanyasına Destek

Siyasi Partilerden "10 Milyon İmza" Kampanyasına Destek

Siyasi Partilerden 10 Milyon İmza Kampanyasına Destek
A+A-

Memur-Sen'in geçtiğimiz günlerde başlattığı ''Kamuda Kılık-Kıyafet Özgürlüğü için 10 Milyon İmza Kampanyası'na Üsküdar'da faaliyet gösteren siyasi partilerin ilçe başkanlıkları da destek verdi. Mem

Memur-Sen'in geçtiğimiz günlerde başlattığı ''Kamuda Kılık-Kıyafet Özgürlüğü için 10 Milyon İmza Kampanyası'na Üsküdar'da faaliyet gösteren siyasi partilerin ilçe başkanlıkları da destek verdi.
Memur-Sen tarafından tüm Türkiye'de başlatılan "Kamuda Kılık-Kıyafet Özgürlüğü için 10 Milyon İmza Kampanyası''na AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş, MHP İlçe Başkanı Habip Suiçmez, Saadet Partisi İlçe Başkanı Erol Belen de destek vererek imzalarını attı. AK Parti Üsküdar İlçe Başkanı Sinan Aktaş, "Üniversitelerde okuyup mezun olan kardeşlerimizin iş bulma noktasında kamu kurumlarının başörtüsünden dolayı kapalı olmalarını kabullenemiyoruz. Ülkemizin gelmiş olduğu bugün bunları dile getirebiliyoruz. Üniversitelerde başörtüsü ile okuyan insanlarımızın kılık kıyafet ile ilgili bir sorun yaşamalarını istemiyoruz" dedi.
İmza kampanyasına katılan bir vatandaş ise, kamuda çalışan başörtülü kadınlara rahat yaşama hakkı verilmesini istediğini belirtti.
(Cİ-ET-CC-Y)

09.02.2013 14:42:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT