1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sivil Toplum Örgütleri Temsilcilerini Seçti

Sivil Toplum Örgütleri Temsilcilerini Seçti

Sivil Toplum Örgütleri Temsilcilerini Seçti
A+A-

Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde görev yapan sivil toplum kuruluşları, Sosyal Yardımlaşma Vakfı mütevelli heyetinde görev alacak temsilcilerini seçti. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Müdürü

Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde görev yapan sivil toplum kuruluşları, Sosyal Yardımlaşma Vakfı mütevelli heyetinde görev alacak temsilcilerini seçti.
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Müdürü Ayhan Güler, yapılacak faaliyetlerin hayır işi olduğunu söyledi. Yardıma muhtaç kimselere yapılacak çalışmalarda görev almanın manevi hazzın büyük olduğunu hatırlatan Güler, Lapseki'de bulunan sivil toplum kuruluşlarının ortak bir temsilci seçmesini istedi. Lapseki THK Başkanı Yaşar Şaban Genç, Ankara'daki çalışmalarından dolayı vekaleten katıldığı toplantıda aday olduğunu açıkladı. Diğer sivil toplum kuruluşlarından da ortak bir desteğin gelmesiyle sandık başına gidilmesine gerek olmadığına karar verildi. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ayhan Güler, tek aday olarak Yaşar Şaban Genç'i oylamaya sundu. Oy birliğiyle alınan karar tutanakla imzalanarak gündemden geçti.
(MU-GD-MŞ)

29.12.2012 12:16:36 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT