1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sivil Toplum Kuruluşlarından Vali Coş'a Ziyaret

Sivil Toplum Kuruluşlarından Vali Coş'a Ziyaret

Sivil Toplum Kuruluşlarından Vali Coşa Ziyaret
A+A-

Adana'da Dünya Türkmenler Birliği, Türkistanlılar Derneği ve Sağlık Sen Adana Şube başkan ve yönetim kurulu üyeleri Vali Hüseyin Avni Coş'u makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Dünya Türkmenle

Adana'da Dünya Türkmenler Birliği, Türkistanlılar Derneği ve Sağlık Sen Adana Şube başkan ve yönetim kurulu üyeleri Vali Hüseyin Avni Coş'u makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Dünya Türkmenler Birliği Başkanı Av. İsmail Demirdüzen, sivil toplum kuruluşlarına verdiği desteklerden dolayı Vali Coş' a teşekkür ederek, "Sayın Valimiz Adana'da göreve başladığı günden beri tüm sorunlarımız ile yakından ilgilenerek, sürekli bizlerin yanında olmuştur" dedi.
V ali Hüseyin Avni Coş da, "Yeryüzünde dostluğun ve kardeşliğin artması çok güzeldir. Bu konuda çalışanlara teşekkür ediyorum. Sınırlı imkanlarınıza rağmen, gönül zenginliğinizle büyük işler yaptığınızı biliyorum. İşimizi azimle yaparak, kötülükleri azaltmaya çalışacağız. Tüm sivil toplum kuruluşlarımızın daima yanında olarak onlara her konuda yardımcı olmaya çalışacağız" diye konuştu.
(ADN-Y)

08.02.2013 15:29:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT