1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Siverek'te "mekke'nin Fethi" Programı

Siverek'te "mekke'nin Fethi" Programı

Siverekte mekkenin Fethi Programı
A+A-

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde faaliyet gösteren Siverek İkra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından, Mekke'nin Fethi'nin 1382. yıldönümü münasebetiyle bir program düzenlendi. Siverek İk

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde faaliyet gösteren Siverek İkra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından, Mekke'nin Fethi'nin 1382. yıldönümü münasebetiyle bir program düzenlendi.
Siverek İkra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Mekke'nin Fethi'nin 1382. yıldönümü, dernek binasında düzenlenen bir programla kutlandı. Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, Mekke'nin Fethi ile ilgili hazırlanan sinevizyon gösterisiyle devam etti. Sinevizyon gösterisinin ardından dernek gönüllüsü Abdurrahim Sımak tarafından, Mekke'nin Fethi'nin Müslümanlar için önemi hakkında bir konuşma yapıldı. Sımak'ın konuşmasından sonra, Siverek İkra Çocuk Grubu tarafından Ebu Süfyan'ın Müslüman olmasıyla ilgili tiyatro gösterisi sahnelendi. Beğeniyle izlenen tiyatro gösterisinden sonra, dernek üyesi Nihat Çam tarafından yapılan dua ile program sona erdi. Program sonrasında misafirlere çeşitli ikramlarda da bulunuldu.
(BY-SO-Y)

03.01.2013 17:40:04 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT