1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Siverek Memur-sen Başkanı Görevinden İstifa Etti

Siverek Memur-sen Başkanı Görevinden İstifa Etti

Siverek Memur-sen Başkanı Görevinden İstifa Etti
A+A-

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesi Memur-Sen Temsilcisi Mustafa Karadağlı, 4 yıl sürdürdüğü görevinden ayrıldı. İstifası hakkında bir açıklama yapan Karadağlı, "Yaklaşık dört yıldır ilçe temsilciliğini y

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesi Memur-Sen Temsilcisi Mustafa Karadağlı, 4 yıl sürdürdüğü görevinden ayrıldı.
İstifası hakkında bir açıklama yapan Karadağlı, "Yaklaşık dört yıldır ilçe temsilciliğini yürüttüğüm Memur-Sen Siverek temsilciliğinden işlerimin yoğunluğu ve sağlık sorunlarımdan dolayı ayrılmak durumundayım. 'Mahkeme kadıya mülk değildir' düşüncesiyle; 'her yeni eskir, her canlı miadını doldurur' kanaatini taşıdığını belirten Karadağlı, "Bu kapsamda bu görevi benden daha yetenekli ve bu bayrağı daha ileriye götürecek şahısların olduğunu düşünerek temsilcilik görevimden kendi rızam ve büyük bir gönül rahatlığıyla ayrılıyorum. Eğitim Bir-Sen'de üye olarak kalmaya devam edecek tüm samimiyetimle destek olmayı sürdüreceğim. Bundan sonraki STK çalışmalarımı Hayrat İlim Ve Kültür Derneğinde üye olarak yürütecek, kişisel makale yazma ve kitap hazırlamaya büyük zaman ayırma niyetindeyim" dedi.
Açıklamasının devamında Karadağlı, "Görevim süresince bana ve teşkilatıma güven duyan destek veren, kale alan tüm hemşehrilerime, camiama, kamu kurum ve kuruluşlarına siyasi partilere, STK'lara teşekkür eder saygılar sunarım" diye konuştu.
(BY-MO-OK-Y)

15.02.2013 12:09:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT