1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sivas'ta Karla Mücadele

Sivas'ta Karla Mücadele

Sivasta Karla Mücadele
A+A-

Sivas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kentte etkili olan kar yağışının ardından tuzlama ve kar küreme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Sivas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açık

Sivas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü kentte etkili olan kar yağışının ardından tuzlama ve kar küreme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Sivas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, sabahın ilk saatlerinden itibaren vatandaşların mağdur olmaması için Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan 6 adet greyder, 10 adet yükleyici,10 adet traktör kepçe, 2 adet ekskavatör, 1 adet, dozer, 1adet rotatif, 3 adet tuzlama aracı, 4 adet kaldırım sıyırma aracı, 21 adet kamyon ve 16 adet ekip aracı olmak üzere toplam 74 araç ve 380 personelle başta kent meydanı olmak üzere 63 mahalle, 245 cadde ve 2836 sokakta kar temizleme çalışmalarının aralıksız sürdürüldüğü belirtildi.
Yapılan açıklamada kar yağışının önümüzdeki günlerde etkili bir şekilde devam etmesinin beklendiği, buzlanma ve don olayına karşı sürücülerin ve halkın dikkatli olmaları istendi.
(TB-ZB-Y)

07.01.2013 16:26:09 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT