1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sivas Protokolünden Yeni Yıl Mesajları

Sivas Protokolünden Yeni Yıl Mesajları

Sivas Protokolünden Yeni Yıl Mesajları
A+A-

Sivas protokolü Sivas halkının yeni yılını yayımladıkları mesajlarla kutladı. Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, bir yılı daha bitirdiklerini yepyeni umutlarla 'merhaba' denilen bir yıla girdiklerin

Sivas protokolü Sivas halkının yeni yılını yayımladıkları mesajlarla kutladı.
Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, bir yılı daha bitirdiklerini yepyeni umutlarla 'merhaba' denilen bir yıla girdiklerini söyledi. Ürgüp mesajında, "Bazen sevinçle bazen de üzüntüyle geçirdiğimiz, kimi zaman başarıyla kimi zaman da başarısızlıkla andığımız, hem galibiyet hem de mağlubiyetle hatırlayacağımız bir yılı daha bitirirken yepyeni umutlarla merhaba dediğimiz yeni bir yıla giriyoruz. Herkesin sevinç, başarı, sağlık ve mutluluk sevdiklerinizle dolu yeni bir yıl geçirmesini diliyorum. Yeni yılda da sevdiklerinizle beraber nice mutlu ve huzurlu günler geçirmenizi Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum" ifadelerini kullandı. Sivas Valisi Zübeyir Kemelek ise, acı ve tatlı olayları ile 2012 yılını geride bırakıp, hedefleri gerçekleştirebilecekleri ve hayallere de bir adım daha yaklaşılan yeni bir yıla girmenin heyecanı içerisinde olduklarını ifade etti.
Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Faruk Kocacık ise mesajında, 2012 yılını tamamlayarak 2013'e girmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirerek, "Üniversitemiz personeli ve öğrencilerimiz ile tüm halkımızın yeni yılını kutlar, 2013 yılının sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini temenni ederim" dedi.
(TB-AÖ-Y)

31.12.2012 17:30:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT