1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sivas Dört Eylül Belediyespor'un 2. Etap Antalya Kampı Başladı

Sivas Dört Eylül Belediyespor'un 2. Etap Antalya Kampı Başladı

Sivas Dört Eylül Belediyesporun 2. Etap Antalya Kampı Başladı
A+A-

29 Aralık'tan bu yana çalışmalarını Sivas'ta yapan 4 Eylül Belediyespor, bugün Antalya'da 2. etap çalışmalarına başladı. 10 günlük kamp döneminde 3 hazırlık maçı yapacak olan 4 Eylül Belediyespor, A

29 Aralık'tan bu yana çalışmalarını Sivas'ta yapan 4 Eylül Belediyespor, bugün Antalya'da 2. etap çalışmalarına başladı.
10 günlük kamp döneminde 3 hazırlık maçı yapacak olan 4 Eylül Belediyespor, Antalya Kumköy'de ikinci yarıya hazırlanıyor. Kamp hakkında bilgi veren Dört Eylül Belediyespor Teknik Direktörü İlhami Başköy, "1. etap Sivas kampını takım olarak tamamladık. Şimdi ise 2. etap olan Antalya kampına gidiyoruz. Yoğun kar yağışının olduğu zor şartlarda antrenmanlarımız sürdürüyoruz. Sezon başındaki hedeflerimize ulaşmak için bu çalışmalarımızı yapmamız gerekiyor" dedi.
Takım hakkında bilgiler veren Başköy, "Tabi sakat arkadaşlarımız var. Onların bir yandan tedavilerini sürdürüyoruz. İnşallah ikinci yarıda iyi bir hazırlık dönemi geçirip ligde iyi bir başlangıç yapmayı planlıyoruz" ifadesini kullandı.
Zorlu kış şartlarında çalışma yapmanın zorluğuna da değinen Başköy, "Bu sebeple Antalya kampında hem fizik olarak hem de zihinsel olarak iyi hazırlanmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Umarım ikinci yarının ilk maçında Batman'da iyi bir netice alarak döneriz" dedi.
Takıma yapılan takviyelere de değinen Başköy, "Takımımıza Oğuz Küçük'ü Evrenseki'den Uğur Keskin'i Kastamonu'dan, Sadettin Özer'i Gölcük'ten ve Kaleci Muzaffer Sarıibrahim'i Killimli'den aldık. Bu oyuncular haricinde çeşitli mevkilere almamız gereken oyuncularımız var. Şuan kesinleşen bir şey olmadığı için isim veremiyorum" ifadesini kullandı.
Dört Eylül Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Polat da yaptığı açıklamada Sivas'taki kamp çalışmalarını tamamladıklarını belirterek, "Sivas'taki kamp çalışmalarımız çok güzel geçti. Takımımıza yeni sporcularımızı kattık. Transferlerimiz hocamızın ve teknik heyetimizin vereceği rapor doğrultusunda devam edecek" şeklinde konuştu.
Başkan Polat son olarak hedeflerinin 2'inci Lig'e çıkmak olduğunu söyledi.
(TB-AÖ-Y)

10.01.2013 14:24:10 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT