1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Siteler Mahallesi'ne Semt Parkı Yapılıyor
Siteler Mahallesine Semt Parkı Yapılıyor

Siteler Mahallesi'ne Semt Parkı Yapılıyor

Adıyaman Belediyesi, yeşil alan ve park çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. Siteler Mahallesi Polis Amca İlköğretim Okulu civarında yapımı devam eden semt parkı, vatandaşların uğrak yeri halin

A+A-
Adıyaman Belediyesi, yeşil alan ve park çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor.
Siteler Mahallesi Polis Amca İlköğretim Okulu civarında yapımı devam eden semt parkı, vatandaşların uğrak yeri haline gelecek. Bölgede yapılan parkta yeşil alanın yanı sıra, vatandaşların spor yapma ihtiyacını da karşılamak için çeşitli spor alanları oluşturuluyor.
Vatandaşlar bu sayede hem doğa ile iç içe vakit geçirirken, bir yandan da spor yapma imkanı bulacak. Parkın tamamlanmasıyla birlikte içinde basketbol sahası, kondisyon aletleri, kamelya, çocuk oyun grubu, yürüyüş parkurları ve yeşil alanlar yer alacak.
Park yapımını gören mahalle sakinleri, "Bu bölgeye böyle bir alan çok gerekliydi. Burada bizler hem spor yapma imkanı bulacağız, hem de çocuklarımızı gönül rahatlığıyla getireceğiz. Mahallemize katkılarından dolayı başta Belediye Başkanımız Necip Büyükaslan olmak üzere, emek veren herkese teşekkür ediyoruz" dedi.
(CK-SO-Y)

07.02.2013 17:46:45 TSI

HABERE YORUM KAT