1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Site Sakinlerinden Ağaç Dikme İmecesi

Site Sakinlerinden Ağaç Dikme İmecesi

Site Sakinlerinden Ağaç Dikme İmecesi
A+A-

Sakarya'nın yeni yerleşim bölgesi olan Camili 1, 1624 Ada'daki Altın Oluk Sitesi sakinleri oturdukları bölgenin daha güzel ve yaşanabilir olması için "Ağaç Dikme İmecesi" gerçekleştirdiler. Yeniken

Sakarya'nın yeni yerleşim bölgesi olan Camili 1, 1624 Ada'daki Altın Oluk Sitesi sakinleri oturdukları bölgenin daha güzel ve yaşanabilir olması için "Ağaç Dikme İmecesi" gerçekleştirdiler.
Yenikent Park'ın alt kısmında bulunan Altın Oluk Sitesi'nde oturan vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nden temin ettikleri fidanları kendi elleriyle diktiler. Sitenin çevresine ve iç kısmındaki boş alanlara 80 adet ağaç fidanı diken site sakinleri, diktikleri fidanlara çocuklarının isimlerini verdiler.
Altın Oluk Sitesi yöneticisi Bülent Özdoğan, ağaç dikme imecesine tüm site sakinlerinin eş ve çocuklarıyla katıldığını belirterek, ağaç dikme çalışmasına katkı sağlayan Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür etti.
Site yöneticisi Bülent Özdoğan, diktikleri fidanlara çocuklarının isimlerini verirken, fidanların bu sayede daha iyi korunmasını ve sahiplenilmesini hedeflediklerini söyledi.
(SC-İÇ)

15.02.2013 15:58:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT