1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şırnaklı Güreşçiden Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Yürenç'e Ziyaret

Şırnaklı Güreşçiden Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Yürenç'e Ziyaret

Şırnaklı Güreşçiden Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Yürençe Ziyaret
A+A-

Geçtiğimiz yıl Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da yapılan güreş dünya kupasında dünya 2.'si olan Şırnaklı Sinan Sadak ve antrenörleri Yusuf Özdemir ile Sebahattin Kadirateş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İ

Geçtiğimiz yıl Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da yapılan güreş dünya kupasında dünya 2.'si olan Şırnaklı Sinan Sadak ve antrenörleri Yusuf Özdemir ile Sebahattin Kadirateş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Selahattin Yürenç'i makamında ziyaret etti.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Selahattin Yürenç, üzerlerinde çok ağır bir sorumluluk olduğunu, gençlerin keşfedilmeyi beklediğini söyledi. Lise son sınıf öğrencisi Sinan'ın dünya ikincisi olduğunu belirten Yürenç, Sinan'ın daha büyük başarılara imza atacağını söyledi. Ankara Kızılcahamam Belediyesi Güreş Antrenörü Sebahattin Kadirateş, Cizre'de kalıp buradaki gençlere sahip çıkma sözü verirken, Cizre Kaymakamı Şenol Koca ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Selahattin Yürenç de, bu kararından dolayı Sebahattin Kadirateş'e her türlü desteği sunacakları sözünü verdi.
(CK-YRT-Y)

03.01.2013 17:26:50 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT