1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şırnak Üniversitesi Güz Turnuvası Son Buldu

Şırnak Üniversitesi Güz Turnuvası Son Buldu

Şırnak Üniversitesi Güz Turnuvası Son Buldu
A+A-

Şırnak Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından organize edilen "Öğrenciler Arası Masa Tenisi ve Voleybol Güz Turnuvası" yapılan final maçlarıyla son buldu. Yapılan müsabakalar

Şırnak Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından organize edilen "Öğrenciler Arası Masa Tenisi ve Voleybol Güz Turnuvası" yapılan final maçlarıyla son buldu.
Yapılan müsabakaların ardından voleybolda; İlahiyat Fakültesi voleybol takımı birinci olurken, Silopi MYO voleybol takımı ikinci oldu. Masa tenisinde, İlahiyat Fakültesi'nden Davut Keskin birinci, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden Necat Turan ikinci, Mühendislik Fakültesi'nden Delil Oruç üçüncü olurken, Silopi MYO'dan Bedri Değer ise dördüncü oldu. Şırnak Gençlik Spor İl Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen ve Şırnak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akmaz, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ayhan Demirbaş, Şırnak Üniversitesi Genel Sekreteri Yrd. Doç. Dr. İbrahim Baz, Mühendislik Fakültesi Öğr. Üyesi Yrd. Doç. Dr. Adem Ahıskalı ile İBBF Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Bülent Darıcı'nın da izlediği turnuvalar sonunda dereceye girenler kupa ve madalyalarını Rektör Prof. Dr. Akmaz'ın elinden aldı.
(CK-AKK-Y)

11.12.2012 14:08:01 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT