1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Şirince Esnafı Umduğunu Bulamadı

Şirince Esnafı Umduğunu Bulamadı

Şirince Esnafı Umduğunu Bulamadı
A+A-

Kıyamet senaryoları nedeniyle tarihinin en yoğun günlerini yaşayan Şirince köyünde 21 Aralık 2012 tarihi öncesi sakin bir gece yaşanıyor. Maya takvimine göre 21 Aralık'ta 2012 tarihinde kopacağına in

Kıyamet senaryoları nedeniyle tarihinin en yoğun günlerini yaşayan Şirince köyünde 21 Aralık 2012 tarihi öncesi sakin bir gece yaşanıyor.
Maya takvimine göre 21 Aralık'ta 2012 tarihinde kopacağına inanılan kıyametten etkilenmeyeceği söylenen Şirince köyü, "kıyamete" bir gün kala sakin bir gün yaşadı. Gündüz saatlerinde olduğu gibi köyde gece de sakin geçiyor. Şirince esnafı binlerce kişinin geleceği yolundaki iddialara rağmen normalin üstünde bir yoğunluk yaşanmadığını belirtti. Binlerce kişinin geleceği yolundaki iddiaların şuana kadar boş çıktığını ve umutlarını yarına bağladıklarını söyleyen Şirince esnafı, hafta sonunun daha yoğun olmasını beklediklerini dile getirdi.
Bu arada kıyamet senaryoları nedeniyle Selçuk Kaymakamlığı ile Selçuk Belediyesi'ne Şirince'ye gitmek için yaklaşık 270 gazetecinin akreditasyon yaptırdığı öğrenildi.
(KY-ÖZ-Y)

20.12.2012 20:40:57 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT