1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sırada Hakan Fidan mı var?

Sırada Hakan Fidan mı var?

Sırada Hakan Fidan mı var?
A+A-

ANKARA'da bugün bir kritik görüşme daha var. MİT Müsteşarı Hakan Fidan saat 16.00'da Beştepe'ye Erdoğan'a çıkıyor. Ankara kulisleri sırada Hakan Fidan var iddiası ile çalkalanıyor.

AK Parti'de taşlar yerinden oynamış durumda. Ankara yeni söylentilerle çalkalanıyor. İddiaya göre Hakan Fidan'ın da MİT Müsteşarlığı koltuğu sallantıda. Başkentte bugün 'olağan' olan ancak son yaşanan gelişmelerle 'olağanüstü' olarak görülen bir randevu var.

Bu randevu Beştepe'de gerçekleşecek.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan saat 16.00'da MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile görüşecek. Görüşme Erdoğan'ın perşembe günü devlet yöneticileri ile gerçekleştirdiği olağan görüşmelerden biri. Ancak yaşanan son gelişmeler sebebiyle bu kez görüşme pek de olağan bulunmuyor. Ahmet Davutoğlu dün Beştepe'den koltuğunu kaybetmiş olarak inince sıra Hakan Fidan da yorumları yapılıyor. 

HAKAN FİDAN ADAY OLUNCA...

Ankara kulislerinde Hakan Fidan'ın Davutoğlu ile olan yakın ilişkisine dikkat çekiliyor. Fidan hatırlanacağı gibi Davutoğlu tarafından vekil adayı yapılmıştı. Erdoğan bu karara sert çıkınca atınca da Hakan Fidan adaylığını geri çekip MİT'in başına dönmüştü. O günden beri Hakan Fidan'ın Beştepe nazarında 'güven' kaybettiği söyleniyor.

A+A-
KAYNAK: Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT