1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sınırdaki Uyuşturucu Sevkiyatı Polis Kamerasına Takıldı Mustafa Umut Deli Şanlıurfa

Sınırdaki Uyuşturucu Sevkiyatı Polis Kamerasına Takıldı Mustafa Umut Deli Şanlıurfa

Sınırdaki Uyuşturucu Sevkiyatı Polis Kamerasına Takıldı    Mustafa Umut Deli    Şanlıurfa
A+A-

Suriye'den Türkiye'ye sokulmak istenen esrar ve eroin maddeleri, Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından, saniye saniye görüntülendi. Alınan bilgiye göre, Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Kaçakç

Suriye'den Türkiye'ye sokulmak istenen esrar ve eroin maddeleri, Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından, saniye saniye görüntülendi.
Alınan bilgiye göre, Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Büro Amirliği ekipleri, Suriye'den Türkiye'ye esrar sevkiyatı yapılacağı ihbarı üzerine sınır bölgesinde sipere yatarak, esrar sevkiyatını ve kaçakçılığı anbean kaydetti. Sınır tellerine poşetlerle atılan esrar, daha sonra alıcılar tarafından alınmak istendi. Şahısların esrarları almasının ardından ise, operasyon düzenlendi. Yapılan operasyonda, çok sayıda esrar ve eroin maddesi ele geçirildi.
Öte yandan, alınan bilgiye göre, 1 Ocak itibariyle Şanlıurfa Kaçakçılık ve Organize Suçlar Büro Amirliği tarafından yapılan 66 ayrı operasyonda, 451 kilo 385 gram esrar, 847 gram eroin ele geçirildi, olaylarla ilgili gözaltına alınan 128 şahıstan 55'i ise tutuklandı.
(MUD-SO-Y)

11.02.2013 15:45:34 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT