1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Sinem Kobal'dan Arda Turan'a hızlı cevap... Biten ilişkinin ardından suskunluğumu muhafaza ettim..

Sinem Kobal'dan Arda Turan'a hızlı cevap... Biten ilişkinin ardından suskunluğumu muhafaza ettim..

Sinem Kobal'dan Arda Turan'a hızlı cevap... Biten ilişkinin ardından suskunluğumu muhafaza ettim..
A+A-

Sinem kobal'dan flaş açıklama geldi. ünlü oyuncudan ardan turan'a cevabı gecikmedi. ünlü oyuncu Arda turanın açıklamasın jet yanıt..Sinem Kobal'dan Arda Turan'a jet cevap... Biten ilişkinin ardından suskunluğumu korudum...

Ünlü oyuncu sinem kobal hülya avşarın programında konuşa Arda turanın kendisi ile yaptığı açıklamaya jet yanıtı geldi. Eski erkek arkadaşı olan Arda turan için flaş açıklamalarda bulundu ve adeta ateş püskürdü.Sinem kobal'dan flaş açıklama geldi. ünlü oyuncudan ardan turan'a cevabı gecikmedi. ünlü oyuncu Arda turanın açıklamasın jet yanıt..

Hülya Avşar’a konuşan Arda Turan, eski sevgilisi Sinem Kobal’ı hedef alan açıklamalar yapmıştı. Arda, "Sinem başka bir erkekle görüştüğü an benim için her şey bitmiştir. Bundan sonra tek arzum, Sinem’in mutlu olmasıdır" demişti. Sinem Kobal da bu açıklamaya Instagram hesabından yanıt verdi.

 

arda-002.jpg

İŞTE O YANIT
"Benim özel hayatım ile ilgili susma tercihim, kişilere söz hakkı vermemeli ama ne yazık ki üzerine hâlâ konuşuluyor. Benim için bu ilişki 1,5 yıl önce bitmiştir. Biten ilişkinin ardından ben suskunluğumu koruyup, yaşananlara ne olursa olsun saygı duysam da hâlâ üzerine konuşulması, bu tarz haberlerle uyanmak, hayatımın sorgulanır halde olması beni oldukça rahatsız etmektedir. Lütfen biraz saygı."

A+A-

HABERE YORUM KAT