1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sındırgı'da Birliktelik Yemeği

Sındırgı'da Birliktelik Yemeği

Sındırgıda Birliktelik Yemeği
A+A-

Sındırgı Belediyespor tarafından düzenlenen birliktelik yemeğinde, Burhaniyespor galibiyetinin coşkusu yaşandı. Sındırgı Belediyespor taraftarları ile birliktelik yemeğinde bir araya geldi. Kulüp B

Sındırgı Belediyespor tarafından düzenlenen birliktelik yemeğinde, Burhaniyespor galibiyetinin coşkusu yaşandı.
Sındırgı Belediyespor taraftarları ile birliktelik yemeğinde bir araya geldi. Kulüp Başkanı Tuna Demir, kazanılan Burhaniyespor maçı sonrasında futbolcularını kutladı. Başkan Demir, "Bu gün oynadığımız Burhaniye Spor maçının fatihlerini kutluyorum. Bu gece onlar adına düzenlenmiş olan bir gecedir. Ligin ilk devresini iyi bir noktada bitiremedik ancak ligin ikinci yarısında fırtına gibi esmeye devam ediyoruz" dedi.
Sındırgı Belediyespor'un en büyük destekçisi olan Sındırgı Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul, takımın elde ettiği başarılarla gurur duyduğunu söyledi. Başkan Ertuğrul, "Bugün Burhaniye'yi bozguna uğratan kardeşlerimi canı gönülden kutluyorum. Sındırgı Belediyesporumuz zirveye adım adım yaklaşmaya devam ediyor ve şampiyonluk yolunda lider ile aramızdaki puan farkını kapatmaya başladık. Takımımız inşallah ligi lider bitirir ve Bal Ligine çıkarız. Seneye de bu güzel gecelerin daha fazlasını yaparız" dedi.
Konuşmaların ardından eğlencenin başladığı gecede Aslı Ateş, sesi ile taraftarları coşturdu. Gecede kulüp yararına futbolcuların imzaladığı forma satışa sunuldu. İmzalı forma 3 bin 500 TL'ye alıcı buldu.
(BD)

07.02.2013 17:45:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT