1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sincan'da Animasyon Ve Kukla Gösterileri

Sincan'da Animasyon Ve Kukla Gösterileri

Sincanda Animasyon Ve Kukla Gösterileri
A+A-

Sincan Belediyesi yarıyıl tatilinde, animasyonlardan kukla gösterilerine, tiyatrolardan orta oyuna, Hacivat Karagöz'den yarışmalara kadar pek çok etkinlik düzenliyor. Eğitim öğretim yılında öğrencile

Sincan Belediyesi yarıyıl tatilinde, animasyonlardan kukla gösterilerine, tiyatrolardan orta oyuna, Hacivat Karagöz'den yarışmalara kadar pek çok etkinlik düzenliyor.
Eğitim öğretim yılında öğrencilerin motivasyonu artırmak için tiyatro gösterileri ve seminerler düzenleyen Sincan Belediyesi, yarıyıl tatilinde de öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor. Belediye, yoğun geçen okul dönemi ardından öğrencilerin rahatlaması ve eğlenmesi için bir dizi etkinlik düzenliyor. Sincan genelinde her gün bir okulda gerçekleşen etkinliklerde; animasyonlardan kukla gösterilerine, tiyatrolardan orta oyuna, Hacivat Karagözden yarışmalara kadar pek çok gösteri yer alıyor.
Sincan Belediyesi Şehir Tiyatrosu ekibi tarafından yarıyıl tatili boyunca ücretsiz olarak sunulacak olan eğlence paketi ile öğrencilerin yeni okul dönemine zinde ve mutlu olarak başlaması hedefleniyor. Her gün başka bir okulda yapılan etkinlikler, saat 14.00'de başlıyor. 7'den 70'e herkese hitap eden gösterilerde, öğrenciler yeni eğitim öğretim dönemi için enerji toplarken ailelerde çocukları ile birlikte doyasıya vakit geçirebiliyor.
Vatandaşın büyük beğenisini toplayan gösteriler; 4 Şubat Pazartesi günü Andiçen İlkokulu'nda, 5 Şubat Salı günü Ş. Evren Ayyarkın İlkokulu'nda, 6 Şubat Çarşamba Mehmet Akif İlkokulu'nda, 7 Şubat Perşembe günü Pınarbaşı Kız Meslek Lisesi'nde, 8 Şubat Cuma günü ise M. Fevzi Çakmak İlkokulu'nda son bulacak. Gösteriler ve tarihleriyle ilgili detaylı bilgi almak isteyenler 271 17 77 numaralı telefonu arayabilir.
(BK-ÖZ-Y)

04.02.2013 14:39:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT