1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sincan Belediyesi'nden Öğrencilere Animasyon Ve Kukla Gösterileri

Sincan Belediyesi'nden Öğrencilere Animasyon Ve Kukla Gösterileri

Sincan Belediyesinden Öğrencilere Animasyon Ve Kukla Gösterileri
A+A-

Sincan Belediyesi, öğrencileri animasyon ve kukla gösterileriyle yarıyıl tatilinde de yalnız bırakmıyor. Öğrencilerin motivasyonu artırmak için tiyatro gösterileri ve seminerler düzenleyen Sincan Be

Sincan Belediyesi, öğrencileri animasyon ve kukla gösterileriyle yarıyıl tatilinde de yalnız bırakmıyor.
Öğrencilerin motivasyonu artırmak için tiyatro gösterileri ve seminerler düzenleyen Sincan Belediyesi, yarıyıl tatilde de öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor. Sincan genelinde her gün bir okulda gerçekleştirilmesi planlanan etkinlikte; animasyonlardan kukla gösterilerine, tiyatrolardan orta oyuna, Hacivat Karagözden yarışmalara kadar pek çok gösteri ve aktivite yer alacak.
15 günlük yarı tatili boyunca ücretsiz olarak sunulacak eğlence paketi ile öğrencilerin yeni okul dönemine zinde ve mutlu olarak başlaması hedefleniyor. Sincan Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından gerçekleşecek olan yarıyıl tatili etkinlikleri 26 Ocakta başlayıp 8 Şubat'ta sona erecek. Her gün saat 14.00'de başlayacak olan gösterilere herkes katılabilecek. 7'den 70'e herkese hitap eden gösterilerin ilk durağı ise 26 Ocak Cumartesi günü, İl Genel Meclis İlköğretim Okulu Spor Salonu olacak. Sincan Şehir Tiyatrosu ekibi 27 Ocak Pazar günü ise Yenikent Spor Salonunda öğrencilerle buluşacak. Gösteriler ve tarihlerle ilgili 271 17 77 numaralı telefondan detaylı bilgi alınabileceği bildirildi.
(BK-ÖZ-Y)

24.01.2013 10:48:14 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT