1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sınav Stresini Tiyatro Ve Mizek Dinletisi İle Attılar

Sınav Stresini Tiyatro Ve Mizek Dinletisi İle Attılar

Sınav Stresini Tiyatro Ve Mizek Dinletisi İle Attılar
A+A-

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Domaniç Meslek Yüksekokulu öğrencileri, tiyatro ve müzik dinletisi ile sınav stresi attılar. Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Prof.Dr. Ahmet Karaaslan Salonu'nda ö

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Domaniç Meslek Yüksekokulu öğrencileri, tiyatro ve müzik dinletisi ile sınav stresi attılar. Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Prof.Dr. Ahmet Karaaslan Salonu'nda öğretim görevlisi Yasemin Durmaz'ın yönetmenliğinde "Otogargara, Bitmeyen Kavga, Pazarlamacı Çocuk, Coşkulu Hezeyan ve Trübün" başlıklı skeçleri sahnelediler. İzleyenlere hoş ve eğlenceli anlar yaşatan skeçlerin ardından öğretim görevlisi Filiz Yüksel tarafından müzik dinletisi gerçekleştirildi. Beğeni ile dinlenen biribirinden güzel şarkı ve türkülere öğrenciler de zaman zaman eşlik ettiler.
Tiyatro ve müzik etkinliği ile hoş anlar geçiren Domaniç Meslek Yüksekokulu öğrencileri, sınav stresi attılar.
Gerçekleştirilen etkinlik sonrası oyunu sahneleyen ve geceyi tertipleyen öğretim elemanlarına ve öğrencilere teşekkür eden Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr.Ali Fuat Arıcı, tiyatro oyunlarını sahneleyen öğretim görevlisi Yasemin Durmaz'a ve öğrencilere teşekkür ederek, "Çok güzel oyunlar sergilendi. Öğrencilerimiz de oyunları amatör bir ruhla ama çok güzel sergilediler. Güzel bir gece geçirdik. Hepinizi kutluyor ve teşekkür ediyorum" diyerek, çini bir tabak takdim etti.
(EFE-

21.01.2013 19:28:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT