1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sinan Yağmur Okuyucuları İle Buluştu

Sinan Yağmur Okuyucuları İle Buluştu

Sinan Yağmur Okuyucuları İle Buluştu
A+A-

Konyaaltı Belediyesi, 14 Şubat Sevgiler Günü'nde Yazar Sinan Yağmur'u okuyucularıyla buluşturdu. Konyaaltı Belediyesi Feslikan Salonu'nda düzenlenen 'Aşk'a Yolculuk' söyleşisinde Sinan Yağmur, insa

Konyaaltı Belediyesi, 14 Şubat Sevgiler Günü'nde Yazar Sinan Yağmur'u okuyucularıyla buluşturdu.
Konyaaltı Belediyesi Feslikan Salonu'nda düzenlenen 'Aşk'a Yolculuk' söyleşisinde Sinan Yağmur, insanın aşktan yaratıldığını, yaratıldığı andan itibaren de maşukunu bulmak için bir yolculuğa çıktığını söyledi. Aile içi sevginin yozlaştığına da değinen yazar Yağmur, "Her türlü özeni gösterdiğimiz ailemizden maalesef sevgiyi esirgiyoruz. Çocuklarımız sevgi yetimhanesinde büyüyor. Aile içinde göremediği sevgiyi de dışarıda arıyor. Bu yüzden sevgimizi aile içinde paylaşalım. Çünkü sevgi saklanacak ya da utanılacak bir şey değil" dedi.
Şems ve Mevlana'yı konu alan şiirlerde okuyan yazar Yağmur, "Bugün sizlerle bir arada bulunmak beni oldukça memnun etti. Bu güzel söyleşinin gerçekleşmesinde emeği geçen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek başta olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.
(SK-Y)

14.02.2013 16:17:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT