1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sinan Mahallesi Esnafı Muratpaşa'da

Sinan Mahallesi Esnafı Muratpaşa'da

Sinan Mahallesi Esnafı Muratpaşada
A+A-

Antalya'nın eski yerleşim alanlarından olan Sinan Mahallesi'nde Muratpaşa Belediyesi tarafından uygulanacak Kentsel Düzenleme Projesi'yle ilgili mahalle esnafı ile görüş alışverişi devam ediyor. Si

Antalya'nın eski yerleşim alanlarından olan Sinan Mahallesi'nde Muratpaşa Belediyesi tarafından uygulanacak Kentsel Düzenleme Projesi'yle ilgili mahalle esnafı ile görüş alışverişi devam ediyor.
Sinan Mahallesi Çarşı Esnafları Derneği Başkanı Saim Koçak ve esnaf heyeti Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen'i makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Sinan Mahallesi'nin Ali Çetinkaya, Recep Peker, Atatürk ve Hüsnü Karakaş Caddeleri arasında kalan bölümünde gerçekleştirecek ve 3 milyon TL'ye malolacak proje ile yeni bir cazibe merkezi oluşturulacağı belirtildi.
Mahallede devam eden alt yapı çalışmalarının hemen ardından yapımına başlanacak projede, su oyunları, yeşil alanlar, yürüyüş ve dinlenme alanları, şık aydınlatmalar, görüntü kirliliğini ortadan kaldıran tek tip tabela ve tenteler ile 24 saat yaşayan canlı bir çarşı oluşturulacağı, 1255 Sokak'ta ise "Lezzet Ustaları Sokağı" ile Antalya'da bir ilke de imza atılacağı kaydedildi.
(SK-Y)

05.02.2013 10:56:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT