1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Sinan Akçıl'a hodri meydan...

Sinan Akçıl'a hodri meydan...

Sinan Akçıl'a hodri meydan...
A+A-

Güzelliğiyle dillere destan yazan Ebru Şallı sevgilsi Sinan Akçıl'a hodri meydan dedi.

Güzelliğiyle dillere destan yazan Ebru Şallı sevgilsi Sinan Akçıl'a hodri meydan dedi.


Verdiği pozlarıyla paparazilerde kaçamayan ünlü model Ebru Şallı yeni sevgilisi Sinan Akçıl'a büyük koz verdi.

Ebru Şallı, Kanaltürk'teki '2. Sayfa'da sevgilisi Sinan Akçıl ve eski eşi Harun Tan hakkında çarpıcı itiraflarda bulundu. SinanAkçıl'ın, Kazakistan seyahatinden döndükten sonra "Rus kızları güzel" açıklamasına takılan Ebru Şallı "Benim kadar güzel Rus kızı bulsun, birlikte olsun. Rus kadınları 25'inden sonra, hele anne olunca çöküyor. Bizler öyle değiliz" dedi.
 
ESKİ EŞİNİN EVİNDE KAMERA VAR

Birbirlerini görüntülü görüşme sayesinde 7-24 takip ettiklerini söyleyen Ebru Şallı "Zaten sürekli görüntülü konuşuyoruz.Özellikle yurt dışına gittiğinde 7/24 görüntülü arıyoruz birbirimizi. Ama Sinan öyle saf bir çocuk ki yanlış bir yapsa panik haliyle ele verir" diye kaydetti.

ÇOCUKLARINI KAMERADA TAKİ EDİYOR

Kamera sistemini eski eşi Harun Tan'ın, Boğaz'daki evinede kurdurduğunu söyleyen EbruŞallı "Oğullarım Beren ve Pars babalarında kaldıkları zaman onları kamera ile takipediyorum" dedi.

YATAK ODASINDA KAMERA YOK

 "Peki Harun Bey'in kız arkadaşı eve geldiğinde kameradan gözetliyor musun?" sorusunada şu cevabı verdi: "Hayır, kamera belirli yerlerde var. Harun'un özel oturma odasında ve yatak odasında yok. Kız arkadaşları oluyor. Ama ben görmüyorum tabiiki. Bu onun özel hayatı. Harunda bunu biliyor, kabul ediyor. Kamera sistemi problem yaratmıyor."

A+A-

HABERE YORUM KAT