1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Silvan'da Olumsuz Hava Koşulları Yolları Etkiledi

Silvan'da Olumsuz Hava Koşulları Yolları Etkiledi

Silvanda Olumsuz Hava Koşulları Yolları Etkiledi
A+A-

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde kış ayının başlamasıyla devam eden olumsuz hava şartları yollarda derin çukurların açılmasına neden oldu. Silvan'da olumsuz hava şartları nedeni ile yollarda oluşan d

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde kış ayının başlamasıyla devam eden olumsuz hava şartları yollarda derin çukurların açılmasına neden oldu.
Silvan'da olumsuz hava şartları nedeni ile yollarda oluşan derin çukurlar vatandaşların tepkisine neden oldu. Silvan-Diyarbakır arası yolcu taşımacılığı yapan minibüs şoförleri Silvan-Diyarbakır karayolunda oluşan derin çukurların araçlarına zarar verdiğini belirterek yoldaki çukurların onarılmasını istedi. Uluslararası yolun bu halde olmaması gerektiğini belirten Mehmet Akıncı, "Uluslararası yol olan Silvan-Batman Silvan-Diyarbakır karayolunun bu halde olması çok kötü bir durum. Hem araç şoförleri hemde vatandaşlar olarak bundan zarar görüyoruz. Çukurlar çamur suyu ile doluyor, yoldan geçen araçlar çukurların üstünden geçtiğinde kaldırımda yürüyen vatandaşların üstüne çamur sıçratıyor vatandaşlar ve şoförler mağdur durumda. Uluslararası yolun bu halde olması çok kötü bir durum. Yetkililerden bu mağduriyetin giderilmesini talep ediyoruz" dedi.
(İHY-YRT-AKK-Y)

16.01.2013 13:52:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT