1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Silvan'da Halısa Saha Turnuvası Sona Erdi

Silvan'da Halısa Saha Turnuvası Sona Erdi

Silvanda Halısa Saha Turnuvası Sona Erdi
A+A-

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde, Hasret Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri arasında gerçekleşen futbol turnuvası sona erdi. Silvan Arkadaş spor tesislerinde düzenlenen halı saha futbol turnuvas

Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde, Hasret Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyeleri arasında gerçekleşen futbol turnuvası sona erdi.
Silvan Arkadaş spor tesislerinde düzenlenen halı saha futbol turnuvasında birinci olan Hasret Grubu takımına madalya, kupa ve Hasret Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin formaları hediye edildi. Turnuvada Ceylanbey takımı centilmen takım seçilirken, turnuva sorumlusu Ramazan Yazğar, gençleri kötü ortamlarda uzaklaştırmak için bu tür sosyal etkinliklere ağırlık vereceklerini söyledi. Yazğar, "Bu turnuvayı düzenlememizin amacı gençler arasında birlik, beraberliği ve dayanışmayı sağlamak, gençlerimizin kötü ortamları terk etmesini sağlamak. Biz bunu bir nebzede olsa başardık. Gençlerimiz arasındaki birlik ve beraberliği görünce dernek olarak bizde çok mutlu olduk. Böyle müsabakaların devam etmesi için elimizden gelen fedakarlığı yapmaya devam edeceğiz. Turnuvaya yoğun ilgi gösteren herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Bu turnuvanın düzenlenmesinde maddi manevi desteğini esirgemeyen dernek başkanımız Fahri Gösteriş'e, dernek müdürümüz İhsan Güleş'e ve Doğan Aşı'ya teşekkür ediyorum" dedi.
(İHY-YRT-Y)

05.01.2013 15:50:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT