1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Silvan Gençlikspor Ardahan Gençlikspor'a 3-0 Yenildi

Silvan Gençlikspor Ardahan Gençlikspor'a 3-0 Yenildi

Silvan Gençlikspor Ardahan Gençlikspora 3-0 Yenildi
A+A-

Voleybol Erkekler D Grubu 3. Lig'de mücadele eden Silvan Gençlikspor, seyircisi önünde Ardahan Gençlikspor'a 3-0 yenildi. Silvan Kapalı Spor Salonu'nda oynanan müsabakanın ilk setinde bloklarda başa

Voleybol Erkekler D Grubu 3. Lig'de mücadele eden Silvan Gençlikspor, seyircisi önünde Ardahan Gençlikspor'a 3-0 yenildi.
Silvan Kapalı Spor Salonu'nda oynanan müsabakanın ilk setinde bloklarda başarılı bir oyun sergileyen Silvan Gençlikspor takımı Ardahan Gençlikspor karşısında tutunamadı. Maçın ilk setinde 12-25 konuk ekip üstünlüğüyle tamamlandı. İkinci sete de hızlı başlayan Ardahan Gençlikspor üst üste aldığı sayılarla 14-25 kazanarak durumu 2-0'a getirdi. Silvan Gençlikspor, rakibi karşısında üçüncü seti de 10-25 kaybederek kendi saha ve seyircisi önünde Ardahan Gençlikspor'a 3-0 mağlup oldu. Silvan Gençlikspor Genel Kaptanı İhsan Yılmaz, "Bir çok oyuncudan yoksun çıktığımız Ardahan Gençlikspor karşılaşmasında kendi saha ve seyircimiz karşısında 3-0 mağlup olduk. Tamamen gençlerden kurulu bir kadroyla sahaya çıkmamızı fırsat bilen rakip takım 3 puan kendi hanesine yazmayı başardı. Bu maçı unutup önümüzdeki Genç Kafkasspor maçına hazırlanacağız. Kendi sahamızda ve seyircimiz önünde aldığımız mağlubiyetten dolayı tüm taraftarlarımızda özür diliyoruz" dedi.
(İHY-YRT-RFK-S)

21.01.2013 11:13:31 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT