1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Silifke'de Adliyesi Personeli Kan Verdi

Silifke'de Adliyesi Personeli Kan Verdi

Silifkede Adliyesi Personeli Kan Verdi
A+A-

Kızılay tarafından, Silifke adliyesinde kan bağışı kampanyası düzenlendi. Kızılay Silifke Şubesi işbirliğiyle, Adalet Sarayı'nda düzenlenen kan bağışı kampanyası büyük ilgi gördü. Adliye binasının b

Kızılay tarafından, Silifke adliyesinde kan bağışı kampanyası düzenlendi. Kızılay Silifke Şubesi işbirliğiyle, Adalet Sarayı'nda düzenlenen kan bağışı kampanyası büyük ilgi gördü.
Adliye binasının birinci katında gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına Silifke Cumhuriyet Başsavcısı Zeki Vatan ile birlikte Silifke Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Bilal Çal, savcı, hakim, avukat ve adliye çalışanları kan bağışından bulundular. Silifke Cumhuriyet Başsavcılığının da destek verdiği kan bağışı etkinliğinde Kızılay yetkilileri, kan vermenin insan sağlığı açısından son derece önemli olduğunu ifade ederek, herkese bu kampanyalara iştirak etmeye davet etti. Silifke Cumhuriyet Başsavcısı Zeki Vatan'da, kan bağışının çok önemli olduğunu belirterek, "Toplumsal bir sorumluluk olan kan bağışına biz de adliye olarak katıldık. Destek veren ve katkı sunan herkese teşekkür ediyoruz" dedi.
(MŞN-AKL-Y)

08.01.2013 10:50:49 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT