1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Siirt'te 'yeşeren Umutlar Projesi' Devam Ediyor

Siirt'te 'yeşeren Umutlar Projesi' Devam Ediyor

Siirtte yeşeren Umutlar Projesi Devam Ediyor
A+A-

Siirt Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) tarafından yürütülen 'Yeşeren Umutlar Projesi' kapsamında ücretsiz dershane desteği sağlanan 137 öğrenciye moral yemeği verildi. TEM Şu

Siirt Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) tarafından yürütülen 'Yeşeren Umutlar Projesi' kapsamında ücretsiz dershane desteği sağlanan 137 öğrenciye moral yemeği verildi.
TEM Şube Müdürlüğü yetkilileri ve dershane öğretmenleri, öğrencilerle birlikte yemek yedi. Polisler yemekte öğrencilere çeşitli hediyeler de verdi. Siirt Emniyet Müdürü Mutlu Ekizoğlu, 'Yeşeren Umutlar Projesi'nin bir çok gencin umutlarının yeşermesine yol açtığını söyledi. Projenin SODES kapsamında üç yıldan beri büyük bir başarıyla yürütüldüğünü belirten Ekizoğlu, "Bu yılda SBS veya üniversite giriş sınavlarına hazırlanan maddi durumu yetersiz ama azimli ve çalışkan 137 öğrencimize ücretsiz dershane imkanı sağladık. Bu öğrencilerimize yalnızca ücretsiz dershane sağlamakla yetinmiyor, zaman zaman onlarla birlikte olarak ve çam sakızı çoban armağanı hediyeler vererek motive etmeye çalışıyoruz. Aynı zamanda bu öğrencilerimizin aileleri ile de iletişim halinde, onların başarısını arttırmak içinde çaba harcıyoruz. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda bu proje kapsamında dershaneye gönderdiğimiz öğrencilerimizden büyük başarılar bekliyoruz" dedi.
(RÇ-YRT-AKK-Y)

17.01.2013 15:26:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT