1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Siirt'te Sivil Havacılık Güvenliği Eğitim Kursu

Siirt'te Sivil Havacılık Güvenliği Eğitim Kursu

Siirtte Sivil Havacılık Güvenliği Eğitim Kursu
A+A-

Siirt Havaalanı'nda görev yapan personel ile çeşitli kurum ve kuruluşlarda çalışan 120 personele Sivil Havacılık Eğitim kursu verildi. Eğitim kursunu başarıyla tamamlayan personele, düzenlenen bir

Siirt Havaalanı'nda görev yapan personel ile çeşitli kurum ve kuruluşlarda çalışan 120 personele Sivil Havacılık Eğitim kursu verildi.
Eğitim kursunu başarıyla tamamlayan personele, düzenlenen bir törenle sertifikaları verildi. Siirt Havaalanı'nda gerçekleşen törene; Havaalanı Mülki İdare Amiri Vali Yardımcısı Mustafa Pala, DHMİ Siirt Havaalanı Müdürü Mahmut Demirpençe, Havaalanı Emniyet Şube Müdürü İlker Arslan ve kursiyerler katıldı. Siirt Havaalanı Mülki İdare Amirliği Eğitim Araştırma ve Denetleme Birimi Eğitimcileri DHMİ Siirt Havaalanı Müdür Yrd. Yunus Karaca ve Havaalanı Eğitim Araştırma ve Denetleme Birimi (EADB) Üyesi Polis Memuru Muammer Ay tarafından, 20 gün süreyle eğitim verildi. Havaalanlarında güvenliğin ön planda olması gerektiğini ifade eden Vali Yardımcısı Mustafa Pala, "Havaalanımızda hizmet kalitesini artırmak, yolculara daha iyi hizmet etmek amacıyla bu eğitimi gerçekleştirdik. Eğitimde başarı gösteren kursiyerlerimizi tebrik ediyorum" dedi.
Daha sonra eğitimde başarılı olan personele sertifikaları, Vali Yardımcısı Mustafa Pala tarafından verildi.
(RÇ-AKK-Y)

30.11.2012 13:37:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT