1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Siirt'te 'karneni Getir Harçlığını Al' Kampanyası

Siirt'te 'karneni Getir Harçlığını Al' Kampanyası

Siirtte karneni Getir Harçlığını Al Kampanyası
A+A-

Siirt'te özel bir bankanın şube müdürü, yarıyıl tatiline giren öğrencilere destek olmak amacıyla 'Karneni getir harçlığını al' kampanyası başlattı. Denizbank Şube Müdürü Mansur Vural, yarıyıl tatili

Siirt'te özel bir bankanın şube müdürü, yarıyıl tatiline giren öğrencilere destek olmak amacıyla 'Karneni getir harçlığını al' kampanyası başlattı.
Denizbank Şube Müdürü Mansur Vural, yarıyıl tatiline giren öğrencilere destek olmak amacıyla bir kampanya başlattı. 'Karneni getir harçlığını al' sloganıyla başlatılan kampanyada, karnesinde kırık notu olmayan öğrenciler harçlıklarını alıyor. Amacının öğrencilere destek olduğunu belirten Vural, "Öğrenciler yarıyıl tatiline girdiler. Onlara destek olmak ve motive etmek amacıyla harçlık vermeyi düşündüm. Bu nedenle içinde kırık notu olmayan ve en azından teşekkür alabilecek durumdaki karnesini getiren öğrencilerden ilkokuldakilere 10, ortaokuldakilere 15 ve lise düzeyindekilere ise 20 lira harçlığı kendi bütçemden veriyorum. Akşama kadar karnesini getiren öğrencilere harçlıklarını vereceğim" dedi.
(RÇ-YRT-CC-Y)

26.01.2013 16:59:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT