1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Siirt'te Karla Mücadele Çalışmaları

Siirt'te Karla Mücadele Çalışmaları

Siirtte Karla Mücadele Çalışmaları
A+A-

Siirt'te son 3 gündür etkili olan kar yağışı yaşamı olumsuz yönde etkilerken, Siirt Belediye ekipleri 50 santimetreye ulaşan karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor. Siirt'te etkili olan kar yağışı

Siirt'te son 3 gündür etkili olan kar yağışı yaşamı olumsuz yönde etkilerken, Siirt Belediye ekipleri 50 santimetreye ulaşan karla mücadele çalışmalarını sürdürüyor.
Siirt'te etkili olan kar yağışı nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşların cezanezelerinin bile güçlükle toprağa verildiği belirtildi. Vatandaşların sıkıntı yaşamaması için karla mücadele çalışması başlatan Siirt Belediye Başkanlığı ekipleri cadde ve sokakları kardan temizliyor. Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak kar temizleme çalışmalarını denetlerken iş makinesi kullanarak işçilere destek oldu. Sadak, belediye olarak son 3 gündür Siirt'te etkili olan kar yağışı nedeniyle yurttaşların her hangi bir sıkıntı yaşamaması için 50 kişiden oluşan kar temizleme ekiplerinin kar temizleme çalışmalarını aralıksız devam ettiklerinin söyledi. Sadak, 2 greyder ve 6 kepçe ile şehir merkezinde bulunan cadde ve sokaklarda kar temizleme çalışması yaptıklarını ve olası don nedeniyle 60 ton tuzun hazır beklettiklerini söyledi.
(RÇ-AKK-Y)

10.01.2013 17:18:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT