1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Siirt Ünivesitesi'nde İstihdam Toplantısı

Siirt Ünivesitesi'nde İstihdam Toplantısı

Siirt Ünivesitesinde İstihdam Toplantısı
A+A-

Siirt Üniversitesi'nde istihdama yönelik bir toplantı düzenlendi. İnsan kaynakları geliştirilmesi operasyonel program teklif çağrısına Siirt'in hangi düzeyde ve ne tür projelerle başvuruda bulunula

Siirt Üniversitesi'nde istihdama yönelik bir toplantı düzenlendi.
İnsan kaynakları geliştirilmesi operasyonel program teklif çağrısına Siirt'in hangi düzeyde ve ne tür projelerle başvuruda bulunulacağı ile ilgili olarak gerçekleştirilen toplantıya Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, Vali Yardımcısı Mustafa Pala, İŞKUR Müdürü Ömer Aslan, DİKA Siirt Şubesi Genel Koordinatörü Ömer Faruk Mergen, Siirt Üniversitesi proje ofisi ve valilik proje ofisinden uzmanlar katıldı. Toplantıda fikir alışverişi ve küçük çaplı proje çalıştayı gerçekleştirildi. Toplantıda edinilen bilgiler doğrultusunda üniversite ve Organize Sanayi Bölgesi adına 5 ana başlık adı altında istihdam ve meslek edinme ile ilgili projelerin hazırlanacağı belirtildi.
Son başvuru tarihi 15 Mart olan proje süreci kapsamında toplantıların devam edeceği ve bu kapsamda farklı başlıkların sunulacağı belirtildi.
(RÇ-AKK-Y)

20.02.2013 14:43:15 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT