1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Siirt Belediyesi'nden 'okullar Hayat Buluyor' Projesine Destek
Siirt Belediyesinden okullar Hayat Buluyor Projesine Destek

Siirt Belediyesi'nden 'okullar Hayat Buluyor' Projesine Destek

Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak, Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde devam eden 'Okullar Hayat Buluyor' projesine tam destek vereceklerini söyledi. Siirt İl Milli Müdürü M. Fethi Suay ve projeden

A+A-
Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak, Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde devam eden 'Okullar Hayat Buluyor' projesine tam destek vereceklerini söyledi.
Siirt İl Milli Müdürü M. Fethi Suay ve projeden sorumlu milli eğitim şube müdürleri, Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak'ı ziyaret etti. Sadak, yönetime geldikleri günden bu yana eğitim kurumlarından gelen talepler doğrultusunda imkanlar dahilinde destek ve katkı sunduklarını belirtti. Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde başlatılan 'Okullar Hayat Buluyor' projesine belediyenin imkanları dahilinde her türlü destek ve katkıyı sunacaklarını aktaran Sadak, projenin yanı sıra kentte temizlik kültürü, başıboş hayvanlar ve kaldırım işgalleri sorunlarının çözümü amacıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğiyle haftada en az beş dakika olmak üzere okullarda kentte yaşama kültürü konusunda eğitim verilmesi için proje hazırladıklarını kaydetti.
(RÇ-YRT-CC-Y)

31.12.2012 17:35:08 TSI

HABERE YORUM KAT