1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Siirt Belediyesi Ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında 'okular Hayat Buluyor' Protokolü İmzalandı

Siirt Belediyesi Ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında 'okular Hayat Buluyor' Protokolü İmzalandı

Siirt Belediyesi Ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arasında okular Hayat Buluyor Protokolü İmzalandı
A+A-

Siirt Belediye Başkanlığı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında 'Okullar Hayat Buluyor' projesi protokolü imzalandı. Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak İl Milli Eğitim Müdürü M. Fethi Suay'a ziyaret

Siirt Belediye Başkanlığı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında 'Okullar Hayat Buluyor' projesi protokolü imzalandı.
Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak İl Milli Eğitim Müdürü M. Fethi Suay'a ziyarette bulundu. Sadak, yerelde yaşanan sorunların çözümünün Ankara'ya havale etme döneminin kapanması gerektiğini ve artık sorunların çözümü için kurumlararası işbirliğinin devreye girmesi gerektiğini söyledi. Okullarda eğitim gören çocukların toplumun geleceği olduğunu belirten Sadak, yarını miras bırakacakları çocuklara sahip çıkmak, onlara güzel bir zemin hazırlanın kendilerinin görevi olduğunu ifade etti. İl Milli Eğitim Müdürü M. Fethi Suay da, Sadak'a, eğitime ve okullara bulunduğu destekten dolayı teşekkür ederek, Siirt Belediyesi'nin okullarda yaptığı çalışlarla ilgili olarak en kısa sürede tabelaların hazırlanarak okullara asılacağını dile getirdi.
Yapılan Konuşmaların ardından Siirt Belediye Başkanı Selim Sadak ve İl Milli Eğitim Müdürü M. Fethi Suay 'Okullar Hayat Buluyor' projesi kapsamında belediye tarafından Çakmak Mahallesi'nde bulunan 75. Yıl İlköğretim Okulu ve Yeni Mahalle'de bulunan Kız Meslek Lisesi'nin okul bahçelerinin düzenlenmesini kapsayan protokolü imzaladı.
(RÇ-AKK-Y)

09.01.2013 17:38:38 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT