1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Şifa Mahallesi Prestij Caddesine Kavuştu

Şifa Mahallesi Prestij Caddesine Kavuştu

Şifa Mahallesi Prestij Caddesine Kavuştu
A+A-

Tuzla Belediyesi, Şifa Mahallesi'nin ana arterlerinden olan İnönü Caddesini yepyeni bir görünüme kavuşturdu. Altyapı ve üstyapı çalışmaları tamamlanan ve led sistemle ışıklandırılan cadde prestij kaza

Tuzla Belediyesi, Şifa Mahallesi'nin ana arterlerinden olan İnönü Caddesini yepyeni bir görünüme kavuşturdu. Altyapı ve üstyapı çalışmaları tamamlanan ve led sistemle ışıklandırılan cadde prestij kazandı.
Tuzla Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Şifa Mahallesi İnönü Caddesinde yaptığı çalışmaları tamamladı. Ekipler, İnönü Caddesi'nde 200 santimetrelik 85 metre ve 400 santimetrelik 195 metre olmak üzere toplam 280 metre yağmur suyu kanalı döşeyerek, altyapı eksiğini tamamladı. Caddenin üst yapı çalışmalarında ise bin 238 metre mineral yüzeyli bordür ve bin 883 metrekare mineral yüzeyli parke taşı döşendi. Caddeye dökülen 8 bin 64 ton asfalt ile çalışmalar tamamlandı. Tuzla Belediyesi, aynı caddede 31 adet aydınlatma direği de koyarak, caddenin yeni görünümüne son şeklini verdi.
Caddenin çalışmalardan önceki hali ile bugünkü hali arasında ciddi bir fark oluştuğunu belirten Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, "Şifa Mahallesi sakinlerine verdiğimiz sözü tuttuk. İnönü Caddesi'ndeki prestijli cadde uygulaması ile bölge yeni bir renk, taze bir soluk kazandı" dedi.
(HÇ-ET-Y)

04.01.2013 11:50:27 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT