1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sıerra'nın Cesedinin Bulunduğu Yerde İncelemeler Devam Ediyor Mehmet Altunışık İstanbul

Sıerra'nın Cesedinin Bulunduğu Yerde İncelemeler Devam Ediyor Mehmet Altunışık İstanbul

Sıerranın Cesedinin Bulunduğu Yerde İncelemeler Devam Ediyor  Mehmet Altunışık    İstanbul
A+A-

ABD'li Sarai Sierra'nın cesedinin bulunduğu Sarayburnu'nda incelemeler devam ediyor. Geniş bir alanda arama yapan emniyet ekipleri, incelemelerinde eğitimli polis köpeklerini de kullanıyor. Polis, ola

ABD'li Sarai Sierra'nın cesedinin bulunduğu Sarayburnu'nda incelemeler devam ediyor. Geniş bir alanda arama yapan emniyet ekipleri, incelemelerinde eğitimli polis köpeklerini de kullanıyor. Polis, olay yeri yakınlarındaki şüpheli gördükleri bazı şahısları da gözaltına aldı.
21 Ocak'ta İstanbul'da kaybolan ABD'li Sarai Sierra, dün akşam saatlerinde Sarayburnu'daki surların dibinde ölü olarak bulunmuştu. Sierra'nın cesedi, olay yerindeki gerekli incelemelerin ardından önce İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna ardından da Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Sarai'nin kocası Steven Sierra da hastaneye gelerek eşinin cenazesini teşhis etti.
Polis ekipleri, cesedin bulunduğu yerde titiz bir çalışma başlattı. Dün gece başlayan inceleme şu saatlerde halen devam ediyor. Olayla ilgili hiçbir detayı atlamak istemeyen polis ekipleri, gece ara verdiği çalışmalarına sabahın ilk ışıkları ile birlikte yeniden başladı.
Cesedin bulunduğu yeri ve çevresini emniyet şeridiyle kapatan polis, eğitimli köpeklerin de yardımıyla incelemelerini sürdürüyor. Polis çalışmalarını özellikle surların demiryolu tarafındaki iç kısımda yoğunlaştı. Bu arada sivil ekiplerde çevrede şüpheliler üzerine yoğunlaştı. Çevrede şüpheli görünen birçok şahıs gözaltına alınırken, şu saate kadar 15 kişinin göz altına alındığı öğrenildi.
Bu arada, emniyet ekiplerinin yine çevrede temizlik işi yapan şahısların da ifadesine başvurduğu öğrenildi.
(MA-ET-Y)

03.02.2013 12:44:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT