1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sierra'nın Cesedinin Bulunduğu Yer İnceleniyor (Görüntülü) İstanbul

Sierra'nın Cesedinin Bulunduğu Yer İnceleniyor (Görüntülü) İstanbul

Sierranın Cesedinin Bulunduğu Yer İnceleniyor  (Görüntülü)  İstanbul
A+A-

Fatih'te Cinayet büro ve olay yeri inceleme ekipleri ABD'li Sarai Sierra'nın cesedinin bulunduğu yerdeki incelemelerini havanın aydınlanmasıyla birlikte yeniden başlattı. Fotoğraf çekmek için geldiği

Fatih'te Cinayet büro ve olay yeri inceleme ekipleri ABD'li Sarai Sierra'nın cesedinin bulunduğu yerdeki incelemelerini havanın aydınlanmasıyla birlikte yeniden başlattı.
Fotoğraf çekmek için geldiği İstanbul'da kaybolan ABD'li Sarai Sierra dün Fatih'te sur dibinde öldürülmüş olarak bulundu. Sierra'nın cesedi önce İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna ardından da Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Sarai'nin kocası Steven Sierra da hastaneye gelerek eşinin cenazesini teşhis etti.
Polis ekipleri, cesedin bulunduğu yerde titiz bir çalışma başlattı. Olayla ilgili hiçbir detayı atlamak istemeyen polis ekipleri, çalışmasına ara vererek gündüzü bekledi.
Gece ara verilen çalışmalara havanın aydınlanmasıyla birlikte yeniden başlandı. Cesedin bulunduğu yeri ve çevresini emniyet şeridiyle kapatan Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, incelemelerine devam ediyor.

03.02.2013 08:50:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT