1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sıerra Cinayetinde İncelemeler Sürüyor Mehmet Altunışık İstanbul

Sıerra Cinayetinde İncelemeler Sürüyor Mehmet Altunışık İstanbul

Sıerra Cinayetinde İncelemeler Sürüyor  Mehmet Altunışık    İstanbul
A+A-

Cankurtaran'daki surlarda cesedi bulunan ABD'li Sarai Sierra'nın ölümüyle ilgili olay yerindeki incelemeler devam ediyor. ABD'li Sarai Sierra'nın cesedinin bulunduğu Cankurtaran'da polisin incelemesi

Cankurtaran'daki surlarda cesedi bulunan ABD'li Sarai Sierra'nın ölümüyle ilgili olay yerindeki incelemeler devam ediyor.
ABD'li Sarai Sierra'nın cesedinin bulunduğu Cankurtaran'da polisin incelemesi 6'ıncı günde de devam etti. Cesedin bulunduğu surlardaki bölgeyi olay yeri şeridi ile kapatan ve kimseyi yaklaştırmayan emniyet ekipleri, titiz bir çalışmanın içine girdi. Arazinin geniş olması nedeniyle oldukça uzun süren çalışmaların bir süre daha devam etmesi bekleniyor.
Cinayeti çözmek için yoğun caba harcayan ve her gün sabahın ilk ışıkları ile birlikte çalışmaya başlayan emniyet ekipleri, olay yerini deyim yerinde ise didik didik arıyor. Emniyet ekipleri, özellikle kaybolan cep telefonu ile tablet bilgisayarı bulmak ve olayla ilgili ipucu yakalayabilmek için yoğun bir çabanın içerisine girdi.
(MA-ÇK-CC-Y)

07.02.2013 14:48:42 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT