1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sıcak Çermik Tanıtılmaya Devam Ediliyor

Sıcak Çermik Tanıtılmaya Devam Ediliyor

Sıcak Çermik Tanıtılmaya Devam Ediliyor
A+A-

Sivas Belediyesi tarafından yaptırılan ve restore edilen Çamlıca ve Sefa Oteli'nin yeni yüzünün tanıtım etkinlikleri devam ediyor. Tanıtım etkinlikleri kapsamında Altuntabak, Üçlerbey, Seyrantepe, Gö

Sivas Belediyesi tarafından yaptırılan ve restore edilen Çamlıca ve Sefa Oteli'nin yeni yüzünün tanıtım etkinlikleri devam ediyor.
Tanıtım etkinlikleri kapsamında Altuntabak, Üçlerbey, Seyrantepe, Gökmedrese, Ece, Gülyurt ve Küçükminare mahallesinde ikamet eden kadınlar, Sıcak Çermik'i gezme imkanı buldu. Sıcak Çermik'te misafir edilen kadınlara oteller, barakalar ve tesisler hakkında bilgiler verilirken, yeni yapılan havuzlar da gösterildi. Kendilerine bu imkanı verdikleri için Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'e teşekkür eden kadınlar, yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
Etkinlik çerçevesinde Hanımlar Kültür Merkezi Görevlisi Derya Demir Karadağ ve Hanımlar Kültür Merkezi Yenişehir Şubesi Sorumlusu Esin Yıldırım, katılımcı kadınlara Sivas Belediyesi'nin yapmış olduğu çalışmaları ve hizmetleri slayt eşliğinde anlattı.
(TB-AÖ-Y)

17.12.2012 13:54:17 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT