1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sgk, "sosyal Güvenlik Reformunun Yansımaları Ve Teşvik Uygulamalarını" Anlatacak

Sgk, "sosyal Güvenlik Reformunun Yansımaları Ve Teşvik Uygulamalarını" Anlatacak

Sgk, sosyal Güvenlik Reformunun Yansımaları Ve Teşvik Uygulamalarını Anlatacak
A+A-

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Balıkesir İl Müdürlüğü, "Sosyal Güvenlik Reformunun Yansımaları ve Sosyal Güvenlik Teşvik Uygulamaları" konulu bir konferans düzenliyor. 7 Şubat Perşembe günü Balıkesir Se

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Balıkesir İl Müdürlüğü, "Sosyal Güvenlik Reformunun Yansımaları ve Sosyal Güvenlik Teşvik Uygulamaları" konulu bir konferans düzenliyor. 7 Şubat Perşembe günü Balıkesir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO)'nda yapılacak konferansa; Vali, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, STK'lar, Oda başkan ve yönetim kurulları katılacak.
SGK Balıkesir İl Müdürü Ömer Çalışkan, sosyal güvenlikte gerçekleştirilen reformun sonuçları ile mevcut teşvik uygulamalarının ayrıntılarını perşembe günü kamuoyu ile paylaşacaklarını bildirdi. Balıkesir SMMMO salonunda 7 Şubat Perşembe günü 14.00-15.30 saatleri arasında gerçekleşecek olan programa başta Vali Ahmet Turhan olmak üzere Balıkesir protokolü, Kaymakam ve Belediye Başkanları, merkezdeki resmi kurum amirleri, sivil toplum kuruluşları, Oda başkan ve yönetim kurulu üyeleri, ilçelerdeki Oda bakanlarından oluşan çok sayıda davetlinin katılması bekleniyor.
(YU)

04.02.2013 12:11:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT