1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sgk Personeline Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi

Sgk Personeline Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi

Sgk Personeline Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi
A+A-

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Balıkesir İl Müdürlüğü, personele yönelik kişisel gelişim ve toplam kalite eğitimi düzenledi. Sındırgı'da termal otelde düzenlenen seminerde SGK yöneticileri, "Lider yönet

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Balıkesir İl Müdürlüğü, personele yönelik kişisel gelişim ve toplam kalite eğitimi düzenledi. Sındırgı'da termal otelde düzenlenen seminerde SGK yöneticileri, "Lider yöneticilik, iş verimi, motivasyonu artırma ve protokol kuralları" konulu toplam kalite yönetimi eğitimine tabi tutuldu.
SGK'nın 2012 Yılı Stratejik Plan çerçevesinde planladığı, "İş Verimi Motivasyonu Artırma ve Protokol Kuralları" konulu Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi geçen hafta sonu Sındırgı İlçesindeki termal otelde gerçekleştirildi. Toplam Kalite Yönetimi Eğitimi; cumartesi iki oturum, pazar iki oturum olmak üzere toplam dört oturum şeklinde yapıldı. Eğitime SGK İl Müdürü Ömer Çalışkan, il müdür yardımcıları, ilçelerdeki SGK merkezlerinin sorumlu müdürleri, şef ve yetkililer olmak üzere yaklaşık 50 personel katıldı. Sosyolog Yazar Osman Arslan tarafından verilen eğitimde; lider yönetici farkının ve başarı hedef odaklı çalışmanın öneminin üzerinde durulurken harekete geçebilen, birleştirici, motive edici ve etkileyici bir lider yöneticinin,personelinin performansını artırarak 'kurumsal verimliliği' en üst seviyeye çıkardığı anlatıldı.
Aynı zamanda kurum personelinin kaynaşmasını ve motivasyonunu da sağladığı kaydedilen eğitimin sonunda SGK İl Müdürü Ömer Çalışkan bu tür eğitimlerin çalışanların yönetim ve kişisel gelişimlerine önemli katkı sağladığına inandığını, bu eğitimlerin imkanlar doğrultusunda devam edeceğini belirtti. Çalışkan, eğitime gösterdikleri ilgi ve katılımlarından dolayı çalışanlara teşekkür etti.
(YU)

21.12.2012 16:00:33 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT