1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Sezercik Hakkında Flaş Yakalama Kararı!

Sezercik Hakkında Flaş Yakalama Kararı!

Sezercik Hakkında Flaş Yakalama Kararı!
A+A-

Türk sinemasının afacan oyuncularından biri olan 'Sezercik'in son fotoğrafı gündeme bomba gibi düştü. Nerden nereye dedirtecek türden bir değişim yaşayan Sezercik lakaplı Sezer İnanoğlu’nun eski nişanlısı soluğu karakolda aldı. Zeynep Yılmaz, İnanoğlu’nun

Türk sinemasının afacan oyuncularından biri olan 'Sezercik'in son fotoğrafı gündeme bomba gibi düştü. Nerden nereye dedirtecek türden bir değişim yaşayan Sezercik lakaplı Sezer İnanoğlu’nun eski nişanlısı soluğu karakolda aldı. Zeynep Yılmaz, İnanoğlu’nun kendisini tehdit ettiğini belirterek polise başvurmuş.

Bizim Minik Sezerciğimiz Bakın ne hallere düştü.Türk Sineması’nın ‘Sezercik’i olarak tanımıştık, ancak eski Sezercik’ten eser kalmamış belli ki. Çünkü Sezer İnanoğlu’nun eski nişanlısı Zeynep Yılmaz, İnanoğlu’nun kendisini tehdit ettiğini belirterek polise başvurmuş.

Sezercik diye tanıdık onu, hepimiz de sevdik. Eee boşuna dememişler büyüdükçe sorunlar da büyüyor diye. İşte Sezercik yani Sezer İnanoğlu’nun yaptıklarını öğrenince sizde çok şaşıracaksınız. Ayrıntılar haberimizde…

 Sezer İnanoğlu'nun barışma isteğini kabul etmediği için kendisini tehdit ettiğini belirten Zeynep Yılmaz Hanımefendi, daha önce Aile Mahkemesi'ne başvurup İnanoğlu'nun kendisine yaklaşmaması ve rahatsız etmemesi yönünde tedbir kararı aldırmıştı.

Sezer İnanoğlu, mesaj atmaya devam edince Yılmaz Hanımefendi de Polis merkezine giderek şikâyetçi olmuş ve Savcılık, İnanoğlu hakkında yakalama emri çıkardı.

A+A-

HABERE YORUM KAT