1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Seyyar Banka, Tatilcinin Hizmetinde

Seyyar Banka, Tatilcinin Hizmetinde

Seyyar Banka, Tatilcinin Hizmetinde
A+A-

Tatil turizminin önemli merkezlerinden olan Uludağ'da banka ve ATM bulunmazken, bir banka vatandaşların işini kolaylaştırmak için ilginç bir yöntem buldu. Özel donanımlı banka otobüsle vatandaşlar hem

Tatil turizminin önemli merkezlerinden olan Uludağ'da banka ve ATM bulunmazken, bir banka vatandaşların işini kolaylaştırmak için ilginç bir yöntem buldu. Özel donanımlı banka otobüsle vatandaşlar hem para çekiyor hem de kredi kartı borcunu ödeyebiliyor.
Bursa'nın tatil merkezi olan Uludağ'da banka yada ATM bulunmazken vatandaşlar nakit paraya sıkıştıklarına şehir merkezine inmek zorunda kalıyor. Vatandaşların banka sıkıntısını çözmek için ilginç bir yöntem geliştiren Halkbank'ın sistemi vatandaşların yüzünü güldürdü. Artık para çekmek, para göndermek yada kredi kartı borcunu ödemek için şehir merkezine inmek zorunda kalmayan vatandaşlar, özel donanımlı olan otobüste her türlü bankacılık işlerini halledebiliyor. Otobüsün özel bölmesine yerleştirilen ATM sayesinde de nakit ihtiyacı olan vatandaşların para sıkıntısı giderilmiş oluyor. Banka yetkilileri, A'dan Z'ye bütün bankacılık işlemlerinin banka otobüste yapıldığını ifade ederken vatandaşlar, uygulamadan son derece memnun kaldıklarını söylediler.
(ET-ÖK-Y)

30.01.2013 10:54:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT