1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Şevket Yılmaz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde "eğitim Günleri"

Şevket Yılmaz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nde "eğitim Günleri"

Şevket Yılmaz Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde eğitim Günleri
A+A-

Bursa'da, Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından obezite konusunda "Eğitim Günleri" düzenlenecek. 8-10 Şubat 2013 tarihlerinde Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılacak

Bursa'da, Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından obezite konusunda "Eğitim Günleri" düzenlenecek.
8-10 Şubat 2013 tarihlerinde Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi'nde yapılacak "2. Bursa Eğitim Günleri" hakkında Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde basın toplantısı düzenlendi. Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Karadağ, "Şimdiye kadar Bursa nüfusuna yakın insana hizmet verdik. Geçen yıl 10-12 Şubat 2012 tarihinde '1. Bursa Eğitim Günleri'ni düzenlenmiş ve bu sempozyum büyük ilgi görmüştü. Her yıl yapılmasını planladığımız bu bilimsel faaliyet hem tıpta en son gelişmelerin paylaşılmasını, hem de Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin bir yıllık faaliyetini değerlendirme, tartışma fırsatı sağlayacak" dedi.
"Her yönüyle obezite" sempozyumunda şişmanlığın bu alanda uzman bilim adamları tarafından tartışılacağını belirten Karadağ, "Kalp hastalıklarından diyabete, uyku apnesinden hipertansiyona, cinsel fonksiyon bozukluklarından egzersize ve obezite cerrahisine kadar birçok konu bu sempozyumda ele alınacak" diye konuştu.
(MŞ)

06.02.2013 13:59:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT