1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sevgilisi İçin Setbaşı Köprüsü'ne Çıktı

Sevgilisi İçin Setbaşı Köprüsü'ne Çıktı

Sevgilisi İçin Setbaşı Köprüsüne Çıktı
A+A-

Bursa'da nişanlısı ile tartıştığını ve kendisiyle görüşmediğini söyleyen genç Setbaşı Köprüsü'ne çıkarak intihar teşebbüsünde bulundu. İzleyenlere korku dolu anlar yaşatan genç, bir polisin cep telefo

Bursa'da nişanlısı ile tartıştığını ve kendisiyle görüşmediğini söyleyen genç Setbaşı Köprüsü'ne çıkarak intihar teşebbüsünde bulundu. İzleyenlere korku dolu anlar yaşatan genç, bir polisin cep telefonunda kız arkadaşını ikna etmesi sonrası eyleminden vazgeçti.
Olay, 20.00 sularında Setbaşı köprüsünde gerçekleşti. Köprüye çıkan şahsı gören vatandaşlar polis ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri köprünün altında çift hava yastığı ile tedbir alırken, polis ekipleri ise Y,A.'ı ikna etmek için yoğun çaba sarf etti. Kız arkadaşıyla arasının bozuk olduğunu söyleyen şahıs gözyaşlarını tutamadı. Şahsı ikna etmeye çalışan polisler, bir yandan da cep telefonuyla kıza ulaştı. Nişanlısı ile telefonda görüştürülen Y.A. eyleminden vazgeçti.
Olayı haber alan gencin annesi de Setbaşı Köprüsü'ne gelince gözyaşlarını tutamadı. Y.A. daha sonra polis merkezine götürüldü.
(CG-İHS-Y)

18.02.2013 10:38:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT