1. HABERLER

  2. Sevgililer Günü'nde İzmir Farkı

Sevgililer Günü'nde İzmir Farkı

Sevgililer Gününde İzmir Farkı
A+A-

Sevgililer Günü, İzmir'de farklı kutlandı. 'Mikrop' lakaplı sanatçı Hikmet Durmuş, 'Aşk Olsun' konseptiyle sevgililerin karşısına çıktı. Tüm dünyada olduğu gibi İzmir'de de Sevgililer Günü oldukça r

Sevgililer Günü, İzmir'de farklı kutlandı. 'Mikrop' lakaplı sanatçı Hikmet Durmuş, 'Aşk Olsun' konseptiyle sevgililerin karşısına çıktı.
Tüm dünyada olduğu gibi İzmir'de de Sevgililer Günü oldukça renkli geçti. Oteller ve eğlence merkezleri özel günün yoğunluğunu yaşarken, İzmir'de sahne alan ünlüler sevenlerine unutulmaz bir gece armağan etti. Turkuaz City'nin sevilen isimleri Koray Güler ve Mikrop lakaplı sanatçı Hikmet Durmuş, mekanı dolduran sevgililere eğlence dolu bir gece yaşattı. Özel günlerde yaptığı renkli şovlarıyla tanınan Mikrop, İstanbul'dan getirttiği, Yunan mitolojisine göre Aşk Tanrısı Eros'un kıyafetiyle sahneye çıktı. İkili, performanslarıyla eğlenceyi doruğa taşıdı. Evlenme teklifinde bulunan bir genci sahneye alan Mikrop Hikmet, gence diz çöktürüp evlenme teklifi yapmasını isteyince, salondan büyük alkış aldı.
(ARC-SO-Y)

16.02.2013 10:30:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT