1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Sevgililer Günü'nde Hediyeler, İthal Parfümler Oldu

Sevgililer Günü'nde Hediyeler, İthal Parfümler Oldu

Sevgililer Gününde Hediyeler, İthal Parfümler Oldu
A+A-

14 Şubat Sevgililer Günü'ne bir gün kala hazırlıklarını tamamlayan Bartınlı kozmetik esnafı, ithal parfümlere ilginin yoğun olduğunu belirtti. Bartınlı bir kozmetik mağazası sabihi Utku Fırıncı, 14 Ş

14 Şubat Sevgililer Günü'ne bir gün kala hazırlıklarını tamamlayan Bartınlı kozmetik esnafı, ithal parfümlere ilginin yoğun olduğunu belirtti.
Bartınlı bir kozmetik mağazası sabihi Utku Fırıncı, 14 Şubat Sevgililer Günü için ithal parfümlerin ilgi odağı olduğunu vurguladı. Sevgililer Günü için anlamlı bir kampanya yaptıklarını dile getiren Fırıncı, şöyle dedi:
"Parfümler Sevgili Günleri'nin vazgeçilmezidir. İnsanlar sadece özel günler için değil yaşam içerisinde her zaman parfüm kullanıyor. Bu yılda ithal getirttiğimiz parfümler Sevgili Günü için yaptığımız kampanya ile çiftlerin ilgi odağı oldu. İnsan sevdiği zaman hayatla barışık olur ve sevgi ile kurulmuş toplumlar barışın, huzurun ve güvenin şemsiyesi altında mutlu yaşayabilirler. Koku sizi, dünyaya ayak basarken cennette yürüdüğünüze inandırır" dedi.
Öte yandan sevgililer de en güzel hediyeleri alabilmek için birbirleriyle yarıştılar.
(DK-OA-Y)

13.02.2013 19:01:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT