1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Sevgililer Gününde Evlendiler

Sevgililer Gününde Evlendiler

Sevgililer Gününde Evlendiler
A+A-

Gaziosmanpaşa'da evlilik tarihlerinin özel bir gün olmasını isteyen 32 çift, Sevgililer gününde evlendi. 14 Şubat Sevgililer Günü, Gaziosmanpaşa'da sevgi mumlarıyla kutlanırken, hayatlarını bu özel

Gaziosmanpaşa'da evlilik tarihlerinin özel bir gün olmasını isteyen 32 çift, Sevgililer gününde evlendi.
14 Şubat Sevgililer Günü, Gaziosmanpaşa'da sevgi mumlarıyla kutlanırken, hayatlarını bu özel günde birleştirmek isteyen 32 çiftin nikahları Gaziosmanpaşa Belediyesi Nikah Salonu'nda kıyıldı. Gaziosmanpaşa Belediye personeli tarafından kıyılan nikahlar sırasında çiftlere ve konuklara üzerinde "Sevgi paylaşmaktır" yazılı kalp şeklinde mumlar hediye edildi.
Sevgililer Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Dr. Erhan Erol, "Bu gün nedeniyle karşılıklı sevgilerimizi anımsıyoruz. Sevgi paylaşmaktır, Gaziosmanpaşa'mızda sevgi hiç eksik olmasın. Gaziosmanpaşamızda sevgiyi vatandaşlarımızla beraber hep birlikte yaşatacağız. Bu duygu ve düşüncelerle herkesin Sevgililer Günü'nü kutlarken, bu özel günde hayatlarını birleştiren çiftlerimizin de bugün olduğu gibi hayatları boyunca hep mutlu olmalarını diliyorum" dedi.
(ET-YHY-Y)

14.02.2013 15:34:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT